Basın Bültenleri

DAIKIN, JUSTWORK OFİS KAMPÜS PROJESİNİN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜM ORTAĞI OLDU.

Yeni nesil projelerin gözdesi Daikin Bugüne kadar birçok ofis projesinin iklimlendirme çözüm ortağı olan Daikin, kullanıcılarına sağladığı yüksek konfor, düşük yatırım ve işletme maliyetlerinin yanı sıra çevre dostu cihazlarıyla da öne çıkıyor. Bu kulvarda sunduğu avantajlarla fark yaratan Daikin, yeni nesil ofis kampüsü modelini Türkiye’ye getiren JUSTWork Ofis Kampüs projesinin de iklimlendirme çözüm ortağı oldu. Kapsamlı kampüs olanaklarıyla iş dünyasını yepyeni bir çalışma kültürü, işbirliği ekosistemi ve konforla tanıştıran projede Daikin de Su Soğutmalı VRV Heat Recovery ürünü, tavan tipi iç üniteler ve klima santrali cihazı ile enerji verimliliği ve konforu en üst düzeye çıkardı.

44545 5

TASARIMLA GELEN MÜKEMMEL KONFOR

İklimlendirme sektörünün inovatif markası Daikin, çevreci ve yüksek teknolojili cihazlar üretirken bunların tasarımlarına da büyük özen gösteriyor. Tasarım odaklı estetik ürünleriyle sektörüne öncülük eden marka, eşsiz VRV kaset tipi iç üniteleriyle bu alandaki iddiasını ortaya koyuyor. Restoran, ofis ve otel projelerinin vazgeçilmez ürünleri dört yöne üflemeli ‘Dairesel Atışlı Kaset’ ve ‘Tam Düz Kaset’ üstün özellikleriyle fark yaratmaya devam ediyor.

47818 5

DAIKIN UZMANLARINDAN ENERJİ GİDERLERİNİ AZALTMANIN İPUÇLARI

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, sunduğu tasarruflu ve çevreci ürünlerle tüketicinin konfor ve verimlilik beklentilerine efektif çözümler sunuyor. Enerji giderlerinin arttığı, faturaların kabardığı kış aylarında maliyetleri aşağıya çekmenin yolları hakkında bilgi veren Daikin uzmanları, tüketici hatalarını en aza indirgeyecek önerilerde bulunuyor.

48104 5

SAĞLIKÇILAR, ´TEMİZ VE DOĞRU HAVA´ İÇİN UYARIYOR

Daha çok kış aylarında görülen virütik hastalıklar neredeyse nüfusun tamamını etkiliyor. Nezle ve grip gibi bir virüs olan ‘corona’ virüsü ise halen Çin’de çok sayıda ölüme yol açarak adeta yıkım etkisi gösteriyor. Bu tür hastalıklardan korunma yollarından söz eden Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Halis Ünlü, dışarıda alınacak tedbirler kadar iç ortam hava kalitesinin de son derece önemli olduğuna dikkat çekerek, “Soluduğumuz havanın sağlıklı olmasına önem vermeliyiz” diyor. Daikin, üstün hava temizleme teknolojileri barındıran ürünleriyle doğru ve temiz havaya kavuşmanızı sağlıyor.

48518 5

Tasarruflu İklimlendirmenin Şifresi Isı Pompaları

Doğadan aldığı düşük sıcaklıktaki enerjiyi daha yüksek bir sıcaklığa yükselterek mekanların ısıtılmasının yanı sıra soğutulmasında da kullanan ısı pompaları sağladığı konforun yanı sıra iklimlendirmede büyük tasarruf sunuyor. Klimalara benzer bir soğutma çevrimiyle çalışan sistem hava, su ve toprak gibi doğada bulunan ve bir bedel ödenmesi gerekmeyen yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak; sadece kurulum masrafıyla ısıtma ve soğutma problemini kökünden çözüyor. Boyler sıcak su tanklarına bağlandığında kullanım için sıcak su eldesi de sağlayan Daikin Altherma Isı Pompaları, fotovoltaik sistemleriyle entegre çalışma beceresi sayesinde güneşten sağladığı elektrik enerjisini yüzde 500’lere varan verimle kullanıyor ve tasarruflu bir iklimlendirmenin şifresini veriyor.

53280 5

YENİ KOMBİ ALACAKLAR DİKKAT!

Sonbaharın iyiden iyiye kendini belli ettiği şu günlerde herkesin gündeminde ısınma yöntemleri ve maliyetleri var. Kış günlerinin en önemli sorunlarından biri ‘nasıl’ ve ‘ne kadara’ ısınacağımız. Doğalgazın yaygın olarak kullanıldığı yerlerde kombi neredeyse tek seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Isıtma sektörünün önemli oyuncusu Daikin’in uzmanları ne tür kombilerin kullanılması gerektiği konusunda tüketicilere çok önemli uyarılarda bulunuyor.

55574 5

DAIKIN’DEN KENDİ KENDİNİ TEMİZLEYEN KLİMA

Özgün buluşları ve yenilikçi yaklaşımıyla sektöre farklı bir soluk getiren Daikin, ürünleriyle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Daikin İnce Gizli Tavan Tipi İç Ünite FXDQ-A3, kendi kendini temizleyebilen filtre özelliği ile kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor. Bu sayede kirli tavan ve ızgara çevresinde kirlenmeler gibi sorunlar ortadan kalkıyor, filtre her zaman temiz olduğu için cihaz daima en yüksek verimlilikte çalışarak iç ortam hava kalitesini maksimumda tutuyor. Filtre bakımı için servis gerektirmediğinden bakım masraflarından tasarruf sağlayan cihaz, elektrik harcamalarını da %20’ye kadar düşürüyor. Ayrıca hijyenik bir ortam yaratarak klinik gibi spesifik alanlar için büyük konfor sağlıyor. Ticari kullanımdan konutlara kadar geniş bir yelpazede kullanılabilen ürün, kompakt boyutlarıyla montaj kolaylığı sağlıyor.

53604 5

DAIKIN FLEX HT İLE SICAK SU KONFORUNU TASARRUFLA YAŞAYIN

Yenilikçi ve çevreci çözümleriyle iklimlendirme sektörünün standartlarını belirleyen Daikin, havadan suya ısı pompası Daikin Flex HT ile konfor ve tasarrufu bir arada sunuyor. Özellikle doğalgaz olmayan yerlerde otel, spor salonu, okul ve şantiye gibi büyük hacimli binaların sıcak kullanım suyu ihtiyacını en ekonomik biçimde sağlayan Daikin Flex havadan suya ısı pompası konforun yanı sıra çevreci bir çözüm olarak da öne çıkıyor. Sistem, herhangi bir ilave ekipmana ihtiyaç duymadan dış ortam sıcaklığının -20°C’ye kadar düştüğü durumlarda bile 75°C sıcak kullanım suyu üretebiliyor.

56827 5

ELITE WORLD ASIA HOTEL MİSAFİRLERİNE DAIKIN’DEN DOĞRU HAVA

İklimlendirme sektörünün lider markası Daikin, ses getiren büyük projelerin yıldızı olmaya devam ediyor. 2018 yılının Eylül ayında Anadolu yakasında hizmete giren Elite World Asia Hotel’in tüm iklimlendirme çözümlerini üstlenen Daikin, projede soğutma grupları, fancoil’ler ve klima santralleriyle yer aldı. Dahil olduğu projelere değer katan Daikin, yüksek verimli ileri teknolojiye sahip ürünleri, uygun çözüm önerileri ve güvenilir servis anlayışıyla kalite ve konfora önem veren markaların gözdesi olmaya devam edecek.

57591 5

METAL YAPI, KÜÇÜKÇEKMECE’DEKİ BLUE LAKE PROJESİ İÇİN ‘DAIKIN’ DEDİ

İstanbul’un eşsiz lokasyonlarından biri olan Florya Küçükçekmece sahil hattında yer alan Blue Lake projesinde yaşam başladı. Metal Yapı tarafından gerçekleştirilen konut projesinde 14 kattan oluşan 8 blok yer alıyor. Farklı tiplerinden oluşan toplam 788 adet konutun bulunduğu projenin iklimlendirmesi için yüksek teknolojisi ve kalitesiyle bütün dünyada tanınan Daikin ürünleri tercih edildi. Proje için çeşitli modellerde toplam 392 adet VRV kullanıldı.

81903 5

Daikin’in yeni kombisi Condense, konforu ve ekonomiyi bir arada sunuyor

Isı pompasının pazar lideri olarak ısıtma pazarında bulunan iklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, kombide de liderliğe oynuyor. Geçtiğimiz yıl Daikin Premix Tam Yoğuşmalı kombi ile yanmalı ürünler alanına da giriş yapan Daikin, yeni ürünü Daikin Condense ile bu alandaki ürün gamını genişletiyor. Ekonomik konforun, Japon devinin teknolojisi ve kalitesiyle buluştuğu yeni yoğuşmalı kombi Daikin Condense, yüksek ısıl verimlilik değerleri, düşük su basıncında başarıyla çalışabilmesi, gaz ve elektrik kullanımında tasarruf sağlaması gibi özellikleriyle sektörde fark yaratmaya hazırlanıyor. Konutlar ve küçük iş yerleri için ideal olan yeni yoğuşmalı kombi Daikin Condense, Daikin’in Hendek’teki fabrikasında üretiliyor.

59428 5

Daikin´den Kombi Bakım Kampanyası

KIŞ HAZIRLIKLARI BAŞLADI Daikin ’den güvenli ve tasarruflu kombi performansı için ‘5 Kritik Nokta Bakımı Kampanyası’ Kombi kullanıcılarını kışa hazırlamak ve olmadık zamanlarda beklenmedik sorunların önüne geçmek için her yıl ‘5 Kritik Nokta Bakımı’ kampanyası düzenleyen Daikin, bu yıl da 30 Kasım’a kadar indirimli bakım hizmeti sunuyor. Verimlilik ve güvenlik açısından büyük önem taşıyan periyodik bakım, cihazın ömrünü uzatırken onarım ve işletme maliyetlerini de düşürüyor.

67993 5

Daikin, evlerde ´bayram havası´ estirecek

Daikin, evlerde ´bayram havası´ estirecek İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, bayramı çok özel bir kampanya ile kutluyor. 13 Haziran - 20 Ağustos tarihleri arasında devam edecek kampanya ile Daikin klimalara 2.799 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün.

62952 5

DAIKIN´DEN NİHAT SIRDAR´LA İNDİRİM FIRSATI

Nihat’la Sivrisinek’ programı, her gün Daikin klimalarda ‘yüksek’ indirimler veriyor. İklimlendirme sektörünün yenilikçi ve öncü markası Daikin, sponsoru olduğu Show Radyo ‘Nihat’la Sivrisinek’ programı kapsamında Haziran ayına özel ‘klima indirimi’ kampanyası düzenledi. Nihat Sırdar’ın programında sorduğu soruyu bilenler, doğru yanıtı maille Sırdar’a atıyor ve Daikin klimalarda geçerli indirimi alıyor. Haziran ayı boyunca sürecek olan klima indirim kampanyasıyla her gün bir kişi o gün seçilen bir kentin hava sıcaklığı kadar indirim almaya hak kazanıyor.

64383 5

DAIKIN, R32’Lİ YENİ SKY AİR A SERİSİ İLE SEZONA HIZLI GİRİYOR

İklimlendirme sektörünün duayen markası Daikin, ticari ürün grubunda yer alan Sky Air A serisi ile fark yaratmaya hazırlanıyor. R32 soğutucu akışkanın enerji verimliliği ve çevre dostu olmasının avantajlarından yararlanan yeni Sky Air A serisi, geleceğe uygun bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Sky Air A serisi ürün grubunda yer alan 2 yenilikçi model Alpha ve Advance kolay ve hızlı montaj avantajının yanı sıra son kullanıcılar için düşük işletme maliyetleri, üstün enerji verimi sağlayan patentli ve eşsiz teknolojisiyle benzerlerinden ayrışıyor. Sky Air A serisi Türkiye’de ilk R32’li hafif ticari iklimlendirme ürünleri olma özelliği taşıyor.

61168 5

DAIKIN, YILLIK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU’NU 5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNܒNDE YAYINLADI

‘Çevresel sürdürülebilirlik, Daikin için temel bir hedeftir’ Dünya Çevre Günü’nde Çevresel Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayınlayan Daikin, benimsediği anlayışı ve bu konuda yürüttüğü çalışmaları paylaştı. “Çevresel sürdürülebilirlik, Daikin için temel bir hedeftir” vurgusunun yapıldığı raporda, ‘yeşil ilkeler’ doğrultusunda aralarında Türkiye’nin de yer aldığı birçok ülkede devam eden çalışmalar hakkında bilgi verildi.

60185 5

DAIKIN BÜYÜKYALI İSTANBUL´UN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜM ORTAĞI OLDU

Büyükyalı İstanbul’da Daikin ile doğru hava konforu. İklimlendirmenin Japon devi Daikin, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen markalı konut ve rezidans projesi Büyükyalı İstanbul’un soğutma sistemleri çözüm ortağı oldu. Tarihi Yarımada’nın yanı başında yer alan Büyükyalı İstanbul’un sakinleri, Daikin’in üstün teknolojiye sahip VRV IV sistemleri sayesinde sıcaklara meydan okurken, yüzde 28’e varan enerji tasarrufu yapabilecek.

68678 5

YENİ YÖNETMELİK NİSAN’DA YÜRÜRLÜĞE GİRECEK, HERMETİK KOMBİLER ARTIK ÜRETİLMEYECEK

Bu yasak dinozor kombileri tarihe gömecek, hepimize tasarruf ettirecek! Nisan ayında yürürlüğe girecek ErP yönetmeliği ile eski tip hermetik kombi ve kazanlara getirilecek ithalat ve üretim yasağını değerlendiren Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder; “Dinozor kombilerinizle vedalaşın demiştik, şimdi bunun zamanı geldi” dedi. Önder, “21 Nisan’da başlayacak yasak ile dinozor kombiler tarihe gömülecek ve bu yasak hepimize tasarruf ettirecek” derken, halen yıllık ortalama 1.400 lira doğalgaz faturası ödeyen bir kullanıcının yoğuşmalı kombi kullanımı ile 350 lirasının cebinde kalacağını söyledi.

68923 5

SEGMENTİNİN EN KÜÇÜK HACİMLİ CİHAZI DAIKIN KOMBİ 14 ŞUBAT’A ÖZEL YÜZDE 14 İNDİRİMLİ!

Kalpleri sevgi, mekanları Daikin ısıtıyor. İklimlendirme sektörünün yenilikçi markası Daikin, aşıklar kadar yalnız kalpleri de düşünerek 14 Şubat’a özel bir indirim kampanyası yaptı. Tasarımı ve teknolojisi ile fark yaratan Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi, 14 Şubat’ta yüzde 14 indirim fırsatıyla hem kalpleri hem de yuvaları ısıtacak.

70811 5

TEK BİR DIŞ ÜNİTE İLE İKLİMLENDİRMEK DAIKIN İLE DAHA AVANTAJLI

Daikin yeni nesil soğutucu gaz R32 ile multi sistemlere yeni avantajlar ekledi. İklimlendirmenin Japon devi Daikin, Türkiye’de yaygınlaşmaya başlayan multi (çoklu) klima sistemlerinin avantajlarına yenilerini ekledi. Tek bir dış ünite ile birden fazla klimanın çalışmasına imkan veren multi sistemler görüntü, ses ve çevre kirliliğinin önüne geçen özellikleri ile öne çıkıyor. Başta kentsel dönüşüm projeleri olmak üzere pek çok farklı yapıda tercih edilen multi sistemlere yeni bir model kazandıran Daikin, yeni nesil soğutucu akışkan Reform 32 (R32) ile tasarruf değerlerini de en üst noktaya taşıyor.

73994 5

İNANLAR İNŞAAT’IN TERCİHİ DE İKLİMLENDİRME UZMANI DAIKIN OLDU

Akıllı yaşam konsepti Terrace Home VRV ile Daikin konforu yaşayacak. İnanlar İnşaat imzasını taşıyan akıllı yaşam konsepti Terrace Home, iklimlendirme konforu için Daikin’i seçti. Kullanıcı ve çevre dostu VRV IV’ün yeni geliştirilen ‘I-Touch Manager’ merkezi otomasyon özelliği ile Terrace Home sakinleri, kolay kullanımın yanı sıra akıllı enerji yönetimi yapabilecek.

69834 5

DAIKIN HERKESİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÜKSEK ÜRÜNLER KULLANMAYA ÇAĞIRIYOR

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin’in Türkiye CEO’su Hasan Önder, 11-18 Ocak 2018 tarihleri arasında kutlanan Enerji Tasarrufu Haftası nedeniyle bir açıklama yaparak, doğal kaynakların ve çevrenin korunması için herkesi enerji verimliliği sağlayan ve çevre dostu cihazlar kullanmaya davet etti. Daikin’in küresel ısınmayla mücadele için çevreci gaz R32 kullanımını teşvik ettiğini vurgulayan Önder, 27 milyondan fazla satılan R32’li klimalar sayesinde karbondioksit eşdeğer tüketiminde yaklaşık 47 milyon ton azalma olduğunu belirtti.

72442 5

Daikin ısıtmadaki iddiasını Hoval’in yeni kazanları ile güçlendirdi

İklimlendirme sektörünün öncü ve yenilikçi markası Daikin, soğutmada olduğu gibi ısıtmadaki iddiasını artırırken, geniş ürün gamı ile farklı mekanların farklı ihtiyaçlarını karşılıyor. Son olarak ürün gamına eklediği segmentinin en küçük hacimli cihazı Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi ve Daikin Altherma Hibrit Isı Pompası ile ısıtmada atağa geçen Daikin, dünyanın önde gelen kazan üreticilerinden Hoval’le yürüttüğü işbirliği ile de verimlilik değeri yüksek alternatifler sunuyor.

71022 5

ESKİZ GAYRİMENKUL 4 MEVSİM AKDENİZ HAVASINA 4 MEVSİM DAIKIN KONFORUNU SEÇTİ

Elements Yalıkavak, Daikin ile yaz kış yaşam konforu sunuyor. Eskiz Gayrimenkul tarafından, her biri Yalıkavak Tilkicik Koyu manzarasına hakim birbirinden farklı 23 özel ev olarak tasarlanan Elements Yalıkavak, iklimlendirme tercihini Daikin’den yana yaptı. Dünyaca ünlü mimarımız Emre Arolat imzasını taşıyan Elements Yalıkavak, Daikin’in üstün özellikler taşıyan VRV ve Altherma sistemleri ile 4 mevsim yaşam konforu yaşatacak.

72353 5

4 MEVSİM İKLİMLENDİRME KONFORU YAŞAMAK İSTEYENLER İÇİN DAIKIN’DEN İNDİRİM FIRSATI

Üstün teknolojik özellikleri ile kullanıcılarına 4 mevsim iklimlendirme konforu yaşatan Daikin, yeni yılı yeni bir kampanya ile karşılıyor. 2018’e klima sahibi olarak girmek isteyenler için hazırlanan kampanya, 31 Aralık’a kadar tüm modellerde yüzde 15’e varan indirimler sunuyor.

69798 5

REAL ESTATE STARS ÖDÜLLERİ DAIKIN SPONSORLUĞUNDA SAHİPLERİNİ BULDU

Gayrimenkul sektörünün zirvesi Real Estate Stars’da bir araya geldi. Gayrimenkul sektörüne yön veren şirketleri teşvik etmeyi amaçlayan Real Estate Stars Ödülleri sahiplerini buldu. İklimlendirme sektörünün lideri Daikin’in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen törende 4 ayrı kategoride Nef, Sur Yapı, Mesa ve Sinpaş Holding liderlik koltuğuna oturan şirketler oldu. Gayrimenkul devi Emlak Konut ise özel ödüle layık görüldü.

72377 5

DAIKIN DAHA FAZLA TASARRUF İÇİN KOMBİ İLE ISI POMPASINI BULUŞTURDU

Daikin Altherma Hibrit Isı Pompası ile faturalar yüzde 25 düşüyor. İklimlendirme sektörünün öncü firması Daikin, ısıtmadaki iddiasını hibrit sistemler ile sürdürüyor. Premix tam yoğuşmalı kombi ile entegre bir şekilde çalışan Daikin Altherma Hibrit Isı Pompası, enerji maliyetlerini yüzde 25’e kadar düşürüyor. Eski kombinizin yerine kolayca kurulan sistem, istenirse ısıtmanın yanı sıra soğutma da gerçekleştirebiliyor.

74635 5

DAIKIN ISITMA AİLESİ ÇEVRE VE BÜTÇE DOSTU ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Daikin’den Daylux premix yoğuşmalı kazan ile yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi. Daikin Isıtma Ailesi’nin yeni üyesi Daylux Duvar Tipi Kazan, kullanıcılarına bütçe ve çevre dostu bir çözüm sunuyor. Kullandığı yüksek teknoloji ile yüzde 109’a varan yoğuşma sağlayan Daylux kazan, yakıttan tasarruf sağlarken ısıtmanın çevresel etkilerini de en aza indiriyor.

75824 5

YENİ NESİL GAZ R32´Lİ KLİMALARIN SATIŞI 10 MİLYONU AŞTI

Yeni nesil çevreci gaz R32 ile çalışan Daikin cihazlarının satışı 10 milyonu aştı. Daikin’in Avrupa ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de sunduğu yenil nesil çevreci gaz R32 ile çalışan cihazlar büyük ilgi görüyor. Bu konuda sektörüne öncülük eden Daikin, R-32 soğutucu akışkan kullanan klima ve ısı pompası satışlarının 52 ülkede 10 milyon adeti aştığını açıkladı. Gerçekleşen R32 ile çalışan klima satışlarıyla birlikte CO2 (Karbondioksit) eşdeğer tüketiminde yaklaşık 47 milyon ton azalma olduğu hesaplanıyor.

81066 5

DAIKIN´DEN YAZA İKİ YENİ KLİMA

İlklerin kliması Shira yenilendi. İklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, bunaltıcı yaz sıcaklarında klima konforu yaşamak isteyenler için Shira serisini yeniledi. Daikin’in en çok tercih edilen serilerinden olan Shira, farklı ihtiyaç ve konfor alanlarına göre geliştirilen 2 farklı modeli ile yazı karşıladı. Çevre ve tüketici dostu özelliklerine yenileri eklenen Shira+ ve Shira Eco doğru hava ile birlikte daha fazla verim ve daha çok tasarruf sağlıyor.

80967 5

DOĞRU HAVA UZMANI DAIKIN’DEN KAVURUCU YAZ SICAKLARINDA SERİNLETEN KAMPANYA

Daikin’den doğru fiyata doğru hava. Doğru hava uzmanı Daikin, kavurucu yaz sıcaklarında iklimlendirme konforu yaşamak isteyenler için yeni bir kampanya hazırladı. En çok talep gören modellerinde indirime giden Daikin, bu kampanya ile 2.399 TL’den başlayan fiyatlarla klima sahibi olma fırsatı sunuyor.

76305 5

İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNÜN JAPON DEVİ İZMİR’E ÇIKARTMA YAPARAK YENİ SEZONU AÇTI

5 yılda 5 kat büyüyen Daikin yeni hedeflerini İzmir’de açıkladı. ‘Şehre Daikin Geldi’ konsepti ile yaz sezonunun açılışını İzmir’de yapan iklimlendirme devi Daikin, Türkiye’de büyümeye devam edeceğini açıkladı. Tüm üst düzey yöneticileri ile birlikte İzmir’de bayileri ve sektör profesyonelleri ile bir araya gelen Daikin, iki showroom açılışı da yaptı. Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, 5 yılda 5 kat büyüyerek sektöre ve ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunduklarını belirtirken, “2020 yılında ciromuzu 1.6 milyar TL.’nin üzerine taşırken, istihdamda 1.500 kişiye, ihracatta ise 300 milyon dolara ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

77190 5

DAIKIN EMURA KLIMA İLE KONTROL SİZDE

Yeni nesil Emura ile klimanızı uzaktan kontrol edin, daha çok tasarruf sağlayın. Tasarım ve mühendislik harikası olarak pek çok saygın ödülün sahibi olan Daikin Emura, yeni özellikleri ile klima konforunu bir üst noktaya taşıyor. Standartlarına online kontrol özelliğini ekleyen yeni nesil Emura, cep telefonu ve tablet ile uzaktan kontrol edilerek ideal konfor ortamını oluşturuyor. Kavisli şık tasarımı ile beğeni toplayan Emura, yeni nesil çevreci gaz R32 ile de daha fazla verim, daha çok tasarruf sağlıyor.

84240 5

DAIKIN´DEN BİR YENİLİK DAHA TÜRKİYE´NİN İLK KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ DİJİTAL KAMPANYASI

Evimizin kraliçelerine Daikin’den dijital hediye. İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Daikin, Anneler Günü için özel bir video çalışması hazırladı. www.obirkralicedir.com web sitesinde yer alan Anneler Günü Şarkısı’nı saniyeler içinde fotoğraf ve isim ile kişiselleştirebilen kullanıcılar, hazırladıkları video’ları dilediği sosyal medya hesabından annesine armağan edebiliyor.

82853 5

DAIKIN´DEN SAĞLIKLI HAVA İÇİN ÖNEMLİ TAVSİYELER

Daikin’den Sağlık Haftasında kaliteli hava için önemli tavsiyeler. İç mekan hava kalitesinin sağlığımız üzerinde önemli etkileri bulunduğu uzmanlarca belirtiliyor. Sağlıklı bir yaşam için beslenme ve spor kadar iklimlendirmenin önemi de biliniyor. Sağlık Haftası nedeniyle bir açıklama yapan Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, kaliteli nefes alabileceğimiz ve konforlu iç mekanlara ilişkin önemli tavsiyelerde bulundu.

85312 5

BODRUM´UN EN PRESTİJLİ PROJELERİNDEN ADRES YALIKAVAK’IN İKLİMLENDİRME TERCİHİ DE DAIKIN VRV

Doğa dostu Adres Yalıkavak, iklimlendirmede VRV sistemleri tercih etti. İklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, denize sıfır konumuyla Bodrum´un en prestijli projesi olmaya aday olan Adres Yalıkavak’ın da iklimlendirme çözüm ortağı oldu. Projede Daikin’in kullanıcı tercihlerini ön planda tutan Daikin Mini VRV ve VRV IV heat pump sistemleri tercih edildi.

82338 5

DAIKIN CEO’SU HASAN ÖNDER SABANCI ÜNİVERSİTESİ IMIS’17 ETKİNLİĞİNDE GENÇLERLE BULUŞTU

Her ne iş yapıyorsanız uzmanı olun ve her zaman sahaya yakın durun Sabancı Üniversitesi IMIS’17 etkinliğinde gençlerle bir araya gelen Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, iş hayatında edindiği tecrübeleri aktardı. Gençlere yaptıkları işte uzmanlaşmalarını öneren Önder, geleceğin yönetici adaylarına sahaya yakın durmaları gerektiğini anlattı. Önder iş hayatında rasyonel olmak kadar duygusal zekaya ihtiyaç olduğunu da vurguladı.

87061 5

KOŞUYOLU KORU EVLERİ, TEK BİR DIŞ ÜNİTE İLE TÜM İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİNE SAHİP OLDU

Koşuyolu Koru Evleri’nde 4 mevsim Daikin VRV konforu yaşanacak. Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de gayrimenkul projelerinin tercihi olan Daikin VRV sistemler, Koşuyolu Koru Evleri’ne de iklimlendirme konforu yaşatıyor. Verimlilik ve tasarruf değerleriyle öne çıkan Daikin VRV sistemleri tercih eden Koşuyolu Koru Evleri, tek bir dış üniteden tüm iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılıyor.

92081 5

İÇ TESİSAT BULUŞMASI DAIKIN SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİ

Daikin, sektörüne katkı sağlayacak çalışmalara desteğini sürdürüyor. Daikin, lideri olduğu iklimlendirme sektörünün gelişimine katkı sağlayacak çalışmalara desteğini devam ettiriyor. Daikin sektörün mevcut durumu ve geleceğini ilgilendiren konulardaki etkinliklere iştirak ederek, paydaşları ile bir araya gelmeyi hedefliyor.

92394 5

DAIKIN’DEN SEVGİLİLER GÜNܒNE ÖZEL İNDİRİM

DAIKIN’DEN SEVGİLİLER GÜNܒNE ÖZEL İNDİRİM: %10 SENİN, %10 ONUN İÇİN 14 Şubat’ta yeni nesil hava temizleyici ile havanızı ve aşkınızı tazeleyin. 14 Şubat Sevgililer Günü için alternatif hediye arayanlara iklimlendirme sektörünün öncü markalarından Daikin, çiftlere özel bir kampanya hazırladı. Günümüz şehirlerinin en önemli sorunlarından biri olan temiz ve kaliteli hava ihtiyacı için geliştiren yeni nesil hava temizleme cihazını, çiftlere %10 + %10 indirimli olarak sunuyor. Böylece sevdikleriniz Streamer teknolojisi ile temiz hava solurken, yaşam kaliteniz de artacak.

91187 5

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN ALTERNATİF HEDİYE ARAYANLARA DAIKIN’IN BİR TAVSİYESİ VAR

14 Şubat’ta havanızı değiştirin, aşkınızı tazeleyin. 14 Şubat Sevgililer Günü için alternatif hediye arayanlara iklimlendirme sektörünün öncü markalarından Daikin, farklı bir öneri sunuyor: Günümüz şehirlerinin en önemli sorunlarından biri olan temiz ve kaliteli hava ihtiyacı için geliştiren yeni nesil bir hava temizleme cihazı! Böylece sevdikleriniz Streamer teknolojisi ile temiz hava solurken, yaşam kaliteniz de artacak.

90857 5

İKLİMLENDİRMENİN ÖNCÜ MARKASI DAIKIN´DEN SEKTÖRÜNÜN EN KOMPAKT VRV´Sİ

Daikin, yeni nesil Mini VRV ile konfor ve tasarruf çıtasını daha da yukarı taşıdı. İklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, mucidi olduğu VRV sistemlerin en kompakt modeli yeni nesil Mini VRV IV-S ile konfor ve tasarruf çıtasını daha da yukarı taşıdı. Daha az yer kaplayan, yüzde 28 daha yüksek enerji verimliliği sağlayan yeni nesil Mini VRV, daha düşük işletme maliyeti ve daha düşük CO2 emisyonu ile çevreci bir iklimlendirme konforu sunuyor.

95345 5

AYPARK RESIDENCE’DA DAIKIN ALTHERMA İLE 4 MEVSİM KONFOR

İzmir’in en güzel bölgelerinden biri olan Karşıyaka´da hayata geçirilen Aypark Residence, Daikin Altherma ile sakinlerine 4 mevsim kesintisiz konfor sunuyor. Fosil yakıtlara veya elektriğe dayalı klasik bir ısıtma sistemine göre 5 kat daha verimli çalışan Daikin Altherma, kullanıcılarına yüksek tasarruf imkanı sağlıyor.

93884 5

STREAMER TEKNOLOJİLİ HAVA TEMİZLEYİCİ İLE ALERJENLERE VE KÖTÜ KOKULARA SON

Daikin ile havanızı temizleyin, kış aylarında sağlıklı nefes alın. Daikin, Streamer teknolojili hava temizleyici ile daha sağlıklı ve daha kaliteli hava solumanızı sağlıyor. Yapılan uzun araştırmalar sonucunda geliştirilen ´Streamer’ teknolojili hava temizleyici, alerjenlerin yanı sıra kış aylarında artan hava kirliliği ve ona bağlı koku problemlerine karşı çözüm sunuyor.

98402 5

SAKARYA 2. OSB YÖNETİM BİNASI VE KONFERANS SALONU İKLİMLENDİRMEDE DAIKIN KALİTESİNİ SEÇTİ

S2OSB’nin ikonik yönetim binasında Daikin konforu. Sakarya 2. OSB Yönetim Binası ve Konferans Salonu Projesi’nin de iklimlendirme tercihi Daikin’den yana oldu. Tasarımı BİNAA tarafından yapılan ikonik yapı, aynı anda ısıtma ve soğutma yapabilen VRV IV Heat Recovery sistemi ile yaz kış kesintisiz konfora kavuştu.

96951 5

AIRFEL, KOMBİ KULLANCILARINI KIŞA HAZIRLANIYOR

Verimli ve güvenli kombiler için Airfel’den indirimli bakım kampanyası. Isıtma sektörünün güçlü markası Airfel, kullanıcılarının güvenli ve konforlu bir kış geçirmesi için harekete geçti. Kombileri kışa hazırlamak amacıyla bakım kampanyası başlatan Airfel, kombi sahiplerine de 30 Aralık tarihine kadar indirimli fiyat avantajı sunuyor.

102601 5

BAKIRKÖY´ÜN YENİ GÖZDESİ PRUVA 34 DAIKIN´İ TERCİH ETTİ

Pruva 34 sakinleri, mavi ve yeşilin keyfini Daikin Mini VRV konforu ile sürecek. Marmara Denizi’ni ve yeşili kucaklayan bir proje olarak Bakırköy’de hayata geçirilen Pruva 34, iklimlendirme konusundaki tercihini Daikin Mini VRV® sistemlerden yana yaptı. Pruva 34 sakinleri, ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını birbirlerinden bağımsız olarak Daikin Mini VRV ile karşılayarak hem yüksek verim hem de düşük enerji maliyeti avantajı yaşayacak.

100254 5

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE YÖN VERENLER REAL ESTATE STARS’DA BİR ARAYA GELDİ

Gayrimenkul sektörünün liderleri belli oldu. Gayrimenkul sektörüne yön veren şirketleri teşvik etmeyi amaçlayan Real Estate Stars ödülleri sahiplerini buldu. İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin’in ana sponsorluğunda ilki bu yıl gerçekleşen Real Estate Stars’da Türkiye’nin En Çok Satış Yapan şirketi adet ve ciro bazında Emlak Konut olurken, Nef de Türkiye’nin En Çok Proje Yürüten şirketi ödülünü aldı.

95921 5

DENİZ İSTANBUL RADYATÖR TERCİHİNİ DAIKIN ISI GRUBU MARKASI AIRFEL’DEN YANA YAPTI

İstanbul’un en büyük sahil kasabasına 12 yıl garantili Airfel panel radyatör. İstanbul Beylikdüzü’nde yükselen ve İstanbul’un en büyük sahil kasabası olarak konumlanan Deniz İstanbul, radyatör tercihini Airfel’den yana yaptı. Deniz İstanbul Mercan Konakları’nda yüksek ısı verimliliği ve kullanılan boya teknolojisi tam bir çevre dostu olan 1.850 adet Airfel Panel Radyatör kullanıldı.

100178 5

ATAKÖY’ÜN YENİ KULELERİ SELENIUM ATAKÖY, İKLİMLENDİRMEDE DAIKIN’İ TERCİH ETTİ

Aşçıoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Selenium Ataköy, Daikin’in performansı tescilli VRV IV sistemleri ile iklimlendirilecek. Daikin VRV IV, Selenium Ataköy sakinlerine, akıllı enerji yönetiminden uzaktan internet erişimine kadar bir dizi ayrıcalıkla verimlilik ve tasarruf değerleri yüksek iklimlendirme keyfi yaşatacak.

100876 5

DAIKIN’DEN EN SICAK YAZA, EN EKONOMİK ÇÖZÜM N SERİSİ KLİMALAR

Geniş ürün gamını tüketici talep ve beklentileri doğrultusunda geliştirmeye devam eden Daikin, son 136 yılın en sıcağı olması beklenen bu yazı klimasız geçirmek istemeyenler için N Serisi Klimaları satışa sundu. Daikin N Serisi, en üst düzeyde sunduğu iklimlendirme konforu ile sadece ortamları değil, yüzde 50’ye varan tasarruf oranı ile kullanıcısının bütçesini de ferahlatacak.

103545 5

DAIKIN, KLİMA KULLANICILARINA 31 TEMMUZ’A KADAR İNDİRİMLİ BAKIM HİZMETİ SUNUYOR

Daikin, en sıcak yaza klimaları indirimli hazırlıyor. Serin ve konforlu bir yaz geçirmek isteyen kullanıcılarını düşünen Daikin, ‘Klima Bakım Kampanyası’ başlattı. Daikin, Airfel, Auer ve Daylux markalı klima sahipleri, 31 Temmuz tarihine kadar indirimli fiyat avantajı ile klimalarını bakım yaptırabilecek.

97521 5

TÜRKİYE´NİN EN YÜKSEK 2. İKİZ KULESİ FOLKART TOWERS’A DAIKIN’DEN ÜSTÜN TEKNOLOJİLİ İKLİMLENDİRME

İzmir’in en yüksek kuleleri iklimlendirme konforu için Daikin’i seçti. Folkart Towers Bayraklı projesi sakinleri yüksek verim, enerji tasarrufu ve konforu iklimlendirme sektörünün öncüsü Daikin farkıyla yaşıyor. Yağcıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan 200 metre anten yüksekliğiyle Avrupa´nın 5. ve Türkiye´nin en yüksek 2. ikiz kulesi olan Folkart Towers’ta Daikin’in üstün teknolojili iklimlendirme sistemleri kullanılıyor.

97359 5

KAVURUCU YAZ SICAKLARINI KEYİFLE KARŞILAMAK İSTEYENLERE DAIKIN’DEN İNDİRİM FIRSATI

Daikin’in yüzde 15 indirimli klimalarıyla bu yaz daha serin geçecek. İklimlendirme sektörünün dünya devi Daikin, kavurucu yaz sıcaklarını serin serin karşılamak isteyenleri mutlu edecek bir kampanya başlattı. Daikin’in üstün teknolojili ve enerji tasarruflu klimalarını tüketici ile buluşturmak amacıyla düzenlediği kampanya, Tegora serisi klimalarda 15 Haziran’a kadar yüzde 15 indirim ve 5 yıllık garanti süresi sunuyor.

95534 5

BAHÇEŞEHİR’İN EN BÜYÜK PROJESİ GÖL PANORAMA EVLERİ, ISITMADA DAIKIN GÜVENCESİNİ SEÇTİ

Göl Panorama Evleri, yeşil teknoloji ürünü Airfel radyatörler ile ısınacak. Emlak Konut GYO güvencesiyle Be-Ma İnşaat tarafından Bahçeşehir’de hayata geçirilen Göl Panorama Evleri, panel tercihini Airfel’den yana yaptı. Göl Panorama Evleri’nde bölgeye kazandırılacak 1.431 konut ve 40 ticari ünite, zirkonyum ve kataforez boya teknolojili, çevre dostu Airfel Radyatörler ile ısınma konforu yaşayacak.

97439 5

TÜRKİYE´NİN İLK MÜZE-OTELİ ANTAKYA HİLTON MÜZE OTEL´E DAIKIN´DEN YENİLİKÇİ İKLİMLENDİRME

Daikin, tarih ve konforu Antakya Hilton Müze Otel’de birleştirdi. Türkiye’nin ilk, dünyanın ikinci müze-otel konsepti olan Antakya Hilton Müze Otel, iklimlendirme tercihini verimli ve yüksek teknolojili çözümlerden yana yaptı. Daha açılışı yapılmadan ödüller almaya başlayan Antakya Hilton Müze Otel, yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevre dostu Daikin Isıtma Sistemleri’ni tercih etti.

105009 5

YENİ VE YENİLENEN BİNALARIN GÖZDESİ; KULLANDIKÇA KAZANDIRAN DAIKIN ALTHERMA

Isınırken tasarruf etmek isteyen tercihini Daikin Altherma’dan yana yapıyor. İklimlendirme sektörüne kattığı çevreci ürün ve çözümlerle rakiplerinden ayrışan Daikin’in, Eurovent ve EHPA (Avrupa Isı Pompası Birliği) kalite sertifikalı Altherma ısı pompaları kullandıkça kazandırıyor. Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi gören Daikin Altherma, kullanıcılarının ısınma ve sıcak su ihtiyacına ekonomik, çevre dostu ve konforlu bir çözüm sunuyor.

94427 5

NEF MERTER 13, İKLİMLENDİRME SİSTEMİNDE VRV SİSTEMLERİN MUCİDİ DAIKIN’İ TERCİH ETTİ

İstanbul’un seçkin projelerinden NEF Merter 13, iklimlendirme tercihini verimli ve yüksek teknolojili çözümlerden yana yaptı. İstanbul´un en gözde yerleşim merkezlerinden Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu üçgeninin tam ortasında yer alan NEF Merter 13, tüm alanlarda tek bir dış üniteden ısıtma, soğutma ve havalandırma hizmeti verebilen Daikin VRV Sistemler´i tercih etti.

100659 5

DAIKIN’İN YENİ NESİL SOĞUTUCU GAZ R32 İLE ÇALIŞAN KLİMASI URURU SARARA II, KIŞ AYLARININ DA GÖZDESİ

Ururu Sarara II ile 4 mevsim çevreci iklimlendirme. Dünyanın nem oranını ayarlayabilen ilk kliması Ururu Sarara, yeni nesil çevreci gaz R32 ile çalışan Ururu Sarara II modeli ile kesintisiz konfor sunuyor. Ururu Sarara II, fısıltıdan sessiz çalışma özelliğinin yanı sıra sıfır ODP’ye (Ozon Tüketme Potansiyeli) sahip R32 soğutucu akışkanı ile çevreci değerleri de bir üst noktaya taşıyor.

103602 5

AIRFEL´DEN 30 ARALIK´A KADAR İÇİNİZİ ISITACAK KOMBİ BAKIM KAMPANYASI

Airfel bakım kampanyasından yararlanın yeni yıla güvenli girin. Kullanıcılarını güvenli bir şekilde kışa hazırlamak için “Kombi Bakım Kampanyası’ düzenleyen Airfel, 30 Aralık 2015 tarihine kadar müşterilerine yüzde 20’ye varan indirimle bakım hizmeti sunuyor. “Yıl bitmeden ve çetin kış günleri gelmeden bakım yaptırmayı unutmayın” uyarısı yapan Airfel, bu kampanyası ile güvenlik ve konforun önemine dikkat çekiyor.

104372 5

EGE PERLA SAKİNLERİ, DAIKIN VRV SİSTEMLERİ İLE KESİNTİSİZ KONFOR YAŞAYACAK

Ege Perla tercihini kaliteden yana kullandı. İzmir’in yeni projesi Ege Perla da sakinleri için yüksek kalite ve enerji tasarrufu sağlamak için Daikin’i tercih etti. VRV Sistemlerin mucidi Daikin, Mini VRV Sistemi ile Ege Perla sakinlerine ihtiyaç duydukları iklimlendirme tercihlerini de bağımsız olarak yaşama imkânı sunuyor.

106955 5

DAIKIN KLİMALARDA YÜZDE 35´E VARAN YIL SONU İNDİRİM KAMPANYASI

İklimlendirmenin uzman markası Daikin, kışı sıcak geçirmek ve yazı serin serin karşılamak isteyenleri mutlu edecek bir kampanya başlattı. Daikin’in üstün teknoloji ve enerji verimliliğine sahip cihazları ile iklimlendirmede tasarruf ve konfor arayanları buluşturacak 2015 yıl sonu kampanyası, 31 Aralık tarihine kadar yüzde 20+15’e varan indirimler sunuyor.

124496 5

DOĞRU İKLİMLENDİRME ENERJİ TASARRUFUNUN EN ÖNEMLİ KONUSU

Isıtma-soğutma sektörünün öncü firması Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü nedeniyle yaptığı açıklamada azalan enerji kaynaklarına dikkati çekti. Enerji tüketimi konusunda herkesin sorumluluk almasını isterken, ısıtma, soğutma ve havalandırmada doğru çözümlerin tercih edilmesi ve daha az enerji kullanan cihazların yaygınlaşmasının hem faturalara...

107632 5

TÜRKİYE´NİN ÖNDE GELEN KURULUŞLARININ İKLİMLENDİRME BAKIM HİZMETLERİ DAIKIN´E EMANET

Daikin’den şirketlere profesyonel bakım hizmetleri. Türkiye´nin önde gelen kuruluşları, sağlıklı ve konforlu çalışma ortamları için Daikin Türkiye´nin Kurumsal Bakım Hizmetlerini tercih ediyor.

108327 5

KULLANICILAR TALEP ETTİ, DAIKIN TÜRKİYE İÇİN ÖZEL KLİMA TASARLADI

Daikin Eye ile modunuzu tek bakışta öğrenin. Kullanıcılarına 4 mevsim iklimlendirme konforu sunan Daikin’in yeni kliması Miyora, “Daikin Eye” ayrıcalığı ile hangi modda çalıştığını kullanıcılarına “bir bakışta” hatırlatıyor. Türkiye için özel olarak tasarlanan Miyora, parlak dış yüzeyi, yuvarlak hatları ve ince tasarımı ile tüketicinin taleplerini yansıtıyor.

107082 5

YALI ATAKÖY, VRV SİSTEMLERİN MUCİDİ DAIKIN´İ TERCİH ETTİ

Yalı Ataköy sakinleri, iklimlendirmeyi Daikin farkıyla yaşayacak. Yalı Ataköy projesi sakinleri yüksek verim, enerji tasarrufu ve konforu iklimlendirme sektörünün öncüsü Daikin farkıyla yaşayacak. Alpar Mimarlık tarafından tasarlanan ve konut, apart otel ve alışveriş tesislerinden oluşan Yalı Ataköy projesinde VRV IV Heat Pump ve Heat Recovery Dış Üniteler, VRV iç üniteler, Duvar Tipi Şık İç Üniteler, KNX otomasyon arayüzü ve I Touch Manager Kontrol Ünitesi kullanılacak.

112491 5

TÜRKİYE´NİN İKLİMLENDİRME TERCİHİ AKILLI CİHAZLARDAN YANA

Gelişen teknoloji ve artan tüketici bilinci, pek çok alanda olduğu gibi iklimlendirme sektöründe de akıllı cihazların popülaritesini artırıyor. Enerji verimliliğini ‘olmazsa olmaz’ olarak değerlendiren kullanıcılar, inverter klimaları tercih ederken, hem akıllı göz teknolojisine hem de iOS ve Android uyumlu, havayı temizleyen, nem dengesini sağlayan teknolojilere ilgi gösteriyor.

111887 5

DAIKIN HOVAL ISITMA SİSTEMLERİ´NİN KALİTESİNİ İŞ ORTAKLARINA YERİNDE ANLATTI

Daikin, Türkiye´nin önde gelen proje firmalarını Vaduz´da ağırladı. Dünyaca ünlü kazanları ile ısıtma sektörünün önemli oyuncularından biri olan Hoval’in Lihtenştayn’daki üretim tesislerine bir gezi düzenleyen Daikin, Türkiye’nin önde gelen proje yöneticilerini yeni kazan teknolojileri hakkında bilgilendirdi.

109220 5

DAIKIN’DEN KAVURUCU SICAKLARDAN KURTULMAKTA GECİKENLERE SERİNLETİCİ DESTEK

Daikin kavurucu sıcaklarda serinleme kolaylığı için indirim kampanyasını uzattı. Kavurucu sıcaklardan bunalanlara Daikin´in serinletici indirim dalgası sürüyor. İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, müşterilerinin bunaltıcı bir türlü kurtulamayanlara destek için indirim kampanyasının sınırlarını genişletti. Daikin, Emura II, Tegora ve Shira ile başlattığı indirim kampanyasını, en son ürünü Miyora klimayı da ekleyerek, 15 Ağustos’a kadar uzattı.

107639 5

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KARMA PROJESİNİN RADYATÖR TERCİHİ AIRFEL OLDU

Tema İstanbul, Daikin Isı Grubu’nun güçlü markası Airfel’i tercih etti. Türkiye’nin en büyük karma projesi Tema İstanbul, ısıtma ihtiyaçlarının çözümünde Daikin’i tercih etti. Tema İstanbul projesinde, yüksek ısı verimliliği ve kullanılan boya teknolojisi tam bir çevre dostu olan Airfel Panel Radyatör ve Airfel Krom Havlupan kullanıldı.

112449 5

DAIKIN YENİ ÜRÜN VE STRATEJİLERİNİ TÜRKİYE´DE BELİRLİYOR

Daikin, CIS ve Türkiye pazarları için yeni ürün stratejilerini ve yol haritalarını Türkiye’de şekillendiriyor. İklimlendirme sektörünün pazar lideri Daikin, CIS ve Türkiye pazarlarına süreceği ürünlerin geliştirilmesini temel alan ürün geliştirme ve süreçlerini takip etme toplantılarını (PDM - Product Development Meeting) Türkiye’de yapıyor.

110611 5

TASARIM ÖDÜLLÜ DAIKIN EMURA ŞİMDİ DAHA AKILLI VE DAHA ÇEVRECİ

Şık tasarımı ile ödüle doymayan Emura şimdi daha akıllı ve daha çevreci. Dünya klima devi Daikin, tasarım ve mühendislik harikası olarak tanınan kliması Emura’yı, yeni ve üstün özellikler ile donattı. Pek çok saygın ödülün sahibi olan Emura II, çevreci R32 gazı ile kullanıcılarına daha yüksek verimlilik ve tasarruf imkanı sunuyor.

114888 5

DAIKIN YAZI YÜZDE 25´E VARAN İNDİRİMLERLE KARŞILIYOR.

YAZI SERİN SERİN KARŞILAMAK İSTEYENLERE MÜJDELİ HABER: DAIKIN’DE YÜZDE 25´E VARAN İNDİRİM. İklimlendirmenin lider markası Daikin, bu yazı serin serin karşılamak isteyenleri mutlu edecek bir kampanya başlattı. Daikin’in üstün teknolojili ve enerji tasarruflu klimalarını tüketici ile buluşturmak amacıyla düzenlenen kampanya, 15 Temmuz’a kadar yüzde 25’e varan indirimler sunuyor.

111817 5

DAIKIN YENİ NESİL SOĞUTUCU AKIŞKAN R32 İLE İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNÜ YENİDEN ŞEKİLLENDİRİYOR

Daha küçük ve daha az elektrik tüketen klimalar geliyor. Düşük küresel ısınma potansiyeline sahip soğutucu akışkan R32 ile iklimlendirme sektörü yeniden şekilleniyor. Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de R32 soğutucu akışkanını içeren ilk split klimaları piyasaya sunan Daikin, bu soğutucu akışkanın yaygınlaşması için çalışıyor.

126740 5

DAIKIN TÜRKİYE HOVAL ÜRÜNLERİNİ TANITTI

Buckingham Sarayı´nın kazanı Hoval, Daikin ile Türkiye pazarında büyümesini sürdürüyor. İklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, Türkiye’de 10 yıldır distribütörlüğünü yaptığı Hoval ürünlerini Daikin Akademi’de sektöre tanıttı. Daikin ve Hoval yöneticileri, Hoval ürünlerinin özelliklerini mühendis ve yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda katılımcılarla paylaştı.

112921 5

DAIKIN VRV´LER DE EUROVENT SERTİFİKALI OLDU

Üretimini yaptığı pek çok cihaza Eurovent sertifikası almayı başaran Daikin, VRV sistemlerinin performansını da onaylattı. İklimlendirme sektöründe müşteri güvenini simgeleyen Eurovent sertifikası ile Daikin’in cihazlarında beyan ettiği performans dereceleri doğrulanmış oldu.

114118 5

DAIKIN ISI GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA CİHAZI VAM FA5 İLE HAVANIZI DEĞİŞTİRİYOR

Pencere açmanıza gerek yok bırakın temiz hava içeri girsin. Günümüzün modern mimarisi pencere açmanıza olanak tanımasa da, Daikin ısı geri kazanımlı havalandırma sistemleri ile taze hava ihtiyacınızı karşılıyor. Daikin ısı geri kazanımlı havalandırma cihazları, ısıtma ve soğutma verimini düşürmeden sağlık ve konfor için gerekli kaliteli hava ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı oluyor.

125314 5

DAİKİN TÜRKİYE´NİN SÜPER MARKALARI ARASINDAKİ YERİNİ ALDI

İklimlendirme sistemlerinde sunduğu çözümler ile kullanıcılarına yüksek verimlilik ve konfor sunmayı amaç edinen Daikin, “Türkiye’nin Süper Markaları” arasındaki yerini aldı. Isıtma, soğutma ve havalandırma konusundaki uzmanlığını Temmuz 2011’den bu yana Türkiye’ye taşıyan Daikin, üçüncü yılında Türkiye’nin süper markalarından biri olmayı başardı.

113769 5

Daikin CEO´su Önder: Akıllı iklimlendirme çözümleri hem faturaları hem de cari açığı düşürür

Enerji Verimliliği Haftası nedeniyle bir açıklama yapan Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, ısıtma, soğutma ve havalandırmada doğru çözümlerin tercih edilmesi ve daha az enerji kullanan cihazların yaygınlaşmasının hem faturalara hem de cari açığa olumlu yansıyacağını söyledi.

19921 5

DAIKIN SOĞUTMADAKİ İDDİASINI ISITMAYA DA TAŞIDI

Isıtma-soğutma sektörünün Japon devi Daikin, Isıtma Grubu’nu müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı ve en doğru çözümü sunacak şekilde yapılandırıyor. Merkezi sistemlerden Altherma ısı pompalarına, kombiden radyatöre kadar geniş ürün gamı ile müşterilerine hizmet veren Daikin Isıtma Grubu, Türkiye genelinde 434 showroom’u ile hizmet veriyor.

114887 5

DAIKIN´DEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE 2015 YILI HEDİYESİ VRV IV HR

Daikin bütün üstün özellikleri bir araya getirdi ve ısı geri kazanımlı VRV’yi sektörüne kazandırdı. Mucidi olduğu VRV sistemlerine yepyeni bir model ekleyen Daikin, kullanıcılarına daha yüksek konfor ve daha verimli bir sistem sunuyor. Kendisinden önceki tüm modellerin üstün özelliklerini bünyesine toplayan Daikin VRV IV HR, eş zamanlı ısıtma ve soğutma yaparken, daha kolay montaj, daha düşük karbon salınımı gibi özellikleri ile de fark yaratıyor.

115128 5

DAİKİN KLİMALARDA YILBAŞINA ÖZEL FIRSATLAR

Klima uzmanı Daikin, 2015’te daha konforlu bir yıl dileyen müşterilerini düşündü. Daikin, 2015 yılına daha konforlu bir başlangıç yapmak isteyen müşterilerini düşündü ve yılbaşına özel bir kampanya hazırladı. Yeni yılda klima sahibi olmak isteyen herkes özel fırsatlarla Daikin klima sahibi olabilecek. 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında; yeni yıla klimasıyla girmek isteyen tüketiciler özel fırsatlarla Daikin klima sahibi olabilecek.

114882 5

İKLİMLENDİRME DEVİ DAIKIN TÜRKİYE YENİ BAYİLERLE BÜYÜYOR!

Eskişehir’de ilk showroom’unu açan Daikin, büyüme atağını Anadolu’da sürdürüyor. Isıtma-soğutma sektörünün Japon devi Daikin Klima, Türkiye’deki büyüme atağını sürdürüyor. Bayileri kanalı ile Türkiye genelinde yaygınlaşan Daikin Klima, Eskişehir de yaptığı yeni açılışla showroom sayısını 189’e çıkardı.

117889 5

DAIKIN TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜMESİNİ YENİ ŞUBE AÇILIŞLARI İLE DEVAM ETTİRİYOR

Isıtma-soğutma sektörünün Japon devi Daikin Klima, Türkiye’deki büyüme atağını sürdürüyor. Bayileri kanalı ile Türkiye genelinde yaygınlaşan Daikin Klima, İstanbul Beylikdüzü’nde yaptığı yeni açılışla showroom sayısını 188’e çıkardı. Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, planlanmış 17 yeni showroom açılışı ile 2015 yılında 200 bayiye ulaşma hedefini aşacaklarını kaydetti.

117284 5

DAIKIN TRABZONLULAR İLE BULUŞTU

İklimlendirme sektörünün önde gelen markası Daikin Türkiye, ısıtma sezonunun açılışını Trabzon’da yaptı. Daikin Türkiye’nin Trabzon’da gerçekleştirdiği eğitim ve tanıtım toplantısı, bayilerin yanı sıra çok sayıda kurum ve oda temsilcisini bir araya getirdi. Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder’in katılımı ile Trabzon Zorlu Grand Hotel’de gerçekleşen eğitim ve tanıtım toplantısı sektörel bir buluşmaya dönüştü.

118231 5

AIRFEL, KOMBİ KULLANICILARINA 30 KASIM’A KADAR İNDİRİMLİ BAKIM HİZMETİ SUNUYOR

Kışı güvenli bir konfor içinde geçirmek isteyen kullanıcıları için harekete geçen Airfel, ‘Kombi Bakım Kampanyası’ başlattı. Airfel, Auer, C&M ve Weili markalı kombi ürünlerine sahip olan kullanıcılar, 30 Kasım tarihine kadar indirimli fiyat avantajı ile bu kampanyadan yararlanabilecek.

132526 5

DAIKIN SAKURA PROJESİ 14 KADIN GİRİŞİMCİ İLE YOLA ÇIKTI

KOSGEB, KalDer ve Daikin işbirliği ile üniversite mezunu girişimci kadınları kendi işinin patronu yapmak için hayata geçirilen Daikin Sakura Projesi, daha ilk yılında büyük ilgi gördü. 3’üncü yılında 100 kadın girişimciyi işyeri sahibi olarak iklimlendirme sektörüne kazandıracak olan proje, gelen yüzlerce başvuru arasından seçilen 14 kadın girişimci ile yola çıktı.

122422 5

DAIKIN KLİMALARDA AĞUSTOS İNDİRİMİ SÜRÜYOR.

KAVURUCU SICAKTAN VE YÜKSEK NEMDEN KORUNMAK İSTEYENLER İÇİN YAZIN SON FIRSATI. Yağışlı havaların ardından artan nem ve sıcağa karşı Daikin, yeni bir indirim kampanyası başlattı. Daikin, nemden ve sıcaktan bunalan herkesi yüzde 15’e varan indirimlerle klima sahibi olmaya davet ediyor.

120270 5

KOSGEB, KalDer VE DAIKIN KADIN GİRİŞİMCİLİĞİNİ DESTEKLEMEK İÇİN EL ELE VERDİ

Sakura Projesi 100 girişimci kadını iklimlendirme sektörüne kazandıracak. KOSGEB, KalDer ve Daikin işbirliği ile hayata geçirilen Sakura Projesi, üniversite mezunu girişimci kadınları kendi işinin patronu yapacak. Sakura Projesi ile girişimci kadınlar, önce eğitim ardından da işyeri desteği alarak iş hayatına atılacak. Proje kapsamında 3’üncü yılın sonunda 100 girişimci kadın işyeri sahibi olarak girişimcilik kariyerine başlayacak.

123536 5

SEZONSAL VERİMLİLİĞİN ÖNCÜSÜ DAIKIN TEGORA SEASONAL SERİSİ KLİMALARI TANITTI

Daikin, Tegora ile verimli ve konforlu bir yaz yaşatacak. Sezonsal verimlilik kriterlerine uygun ilk klimaları Türkiye’ye tanıtan marka olan Daikin, bu yaz da Tegora Seasonal Serisi Klimalar ile fark yaratacak. Daikin’in Hendek’teki Tesisleri’nde üretilen Tegora Serisi, farklı iklim ve ortam koşullarında yüksek enerji tasarrufu ve kullanım konforunu birlikte sunarak kullanıcılarına serin bir yaz yaşatacak.

134280 5

DAIKIN TÜRKİYE AKADEMİ, MALTEPE´DE 3.900 METREKARELİK YENİ BİNASINA TAŞINDI

Eğitimde Daikin farkı iklimlendirme sektörüne güç katacak. İklimlendirme sektöründe eğitimli ve nitelikli iş gücünün gelişimine destek olmayı bir sosyal sorumluluk olarak gören Daikin, tüm eğitim faaliyetlerini Daikin Türkiye Akademi ve Satış Sonrası Hizmetler Merkezi çatısı altında topladı. ?Eğitimde Daikin farkını yaşatmak? hedefiyle yola çıkan Daikin Türkiye Akademi, Maltepe?deki merkezine taşınarak çalışmalarına hız verdi.

131613 5

GLOBAL TRAINEE İLE BU YIL DA DAIKIN AİLESİ´NE 4 YÖNETİCİ ADAYI KATILDI

Global Trainee genç yönetici adaylarını iş hayatına kazandırmaya devam ediyor. Başarılı gençleri geleceğin yönetici adayı olarak iş hayatına kazandırmak için düzenlenen Daikin Global Trainee ile bu yıl da, 4 yeni üniversite mezunu Daikin Ailesi?ne katıldı. ?İlk İşiniz Pasaport Almak? sloganı ile bu yıl üçüncüsü gerçekleşen Daikin Global Trainee Projesi, seçilen yönetici adaylarından ikisine Daikin Europe?da, ikisine de Daikin Türkiye?de benzersiz bir kariyer fırsatı sunuyor.

130198 5

DAIKIN CIS DİSTRİBÜTÖRLERİNİ TURKİYE´DE AĞIRLADI

Daikin Türkiye yurt dışı distribütörleri ile bölgesel atağa geçti. Daikin Türkiye CIS ülkeleri distribütörleri ile yurt dışı atağını başlattı. İklimlendirme sektörünün önde gelen markası Daikin, Türkiye?de elde ettiği başarıyı çevre ülkelere de taşımak için CIS ülkelerinde faaliyet gösteren distribütörleri ile bir araya geldi. İstanbul ve Hendek?te gerçekleşen toplantılarda yeni döneme ilişkin hedeflerini distribütörleri ile paylaşan Daikin Türkiye, ülke temsilcilerinden aldığı destek ile yurt dışı hamlesini başlattı.

124986 5

Daikin uzmanlığını Miele ve İntema ile birleştirdi...

Daikin, İntema ve Miele ile uzmanlığını birleştirerek perakende sektöründe yenilikçi bir girişime imza attı. Yapılan işbirliğinin sonucunda, Haziran ayıyla birlikte Daikin?in 80 bayisinde Miele ürünlerinin, 10 İntema Mağaza?da ise Daikin klimaların satışına başlandı. İklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, beyaz eşyanın güçlü Alman markası Miele ve yapı sektörünün öncü kuruluşlarından İntema, mağazacılık alanında güçlerini birleştirdi.

147142 5

Daikin Türkiye, Sakarya Teknokent´te ofis açtı.

İklimlendirme sektörünün öncü kuruluşlarından Daikin, Sakarya Teknokent?te ofis açtı. Daikin Türkiye CEO?su Hasan Önder, Daikin?in tüm dünyada inovatif çalışmaları ile tanınan mucit bir şirket olduğunu belirterek, ?Bu işbirliğinin hem Sakarya Üniversitesi hem Türkiye hem de Daikin?in Ar-Ge birikimine önemli katkıları olacağına inanıyorum? dedi.

127626 5

Daikin ´KDV Bizden Kampanyası´ ile serin bir yaz çağrısı yapıyor.

Daikin ?KDV Bizden Kampanyası? ile serin bir yaz çağrısı yapıyor. Yeni bir yaz sezonunun başlangıcında klima almak isteyenleri düşünen Daikin, split klima alımlarında ödenmesi gereken yüzde 18?lik KDV?yi üstleniyor.

133755 5

UZMANLAR DÜNYANIN KLİMA UZMANI DAİKİN´İ SEÇTİ.

´Dünyanın klima uzmanı´ sloganı ile iddiasını ortaya koyan Daikin, yeni reklam kampanyasında uzman görüşlerine yer veriyor. Ekonomist Asaf Savaş Akat, Tasarımcı Bahar Korçan, Müzisyen Ozan Doğulu ve ralli şampiyonu Volkan Işık, yeni kampanyada Daikin?in uzmanlık alanlarını değerlendirmekle kalmıyor...

138823 5

DAIKIN YAZ SEZONUNUN AÇILIŞINI YENİ HENDEKSPORLU VOLEYBOLCULAR İLE BİRLİKTE YAPTI

Hendek?teki fabrikasında ürettiği cihazları Çin?den Avrupa?ya kadar pek çok ülkeye ihraç eden Daikin Türkiye, hedef büyüttü. Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Tuna Gülenç, ?Hedefimizde iklimlendirme sektörünün en büyük ihracatçısı olmak var. Hendek, Türkiye?nin değil bölgenin iklimlendirme üssü olacak? dedi.

128005 5

DAIKIN TÜRKİYE, GELENEKSEL BAYİ BULUŞMASINI ANTALYA´DA GERÇEKLEŞTİRDİ

İklimlendirme sektörünün önde gelen markası Daikin, Türkiye çapında faaliyet gösteren bayileri ile Antalya?da bir araya geldi. ?Gücümüz Markamız? sloganı ile gerçekleşen toplantıda Daikin Türkiye?nin yeni dönem hedef ve stratejileri ele alındı.

137823 5

PASAPORTUNU HAZIRLA! DAIKIN GLOBAL TRAINEE 2014 İÇİN BAŞVURULAR BAŞLIYOR

Daikin Türkiye, yetenekli genç yönetici adaylarını arıyor. Daikin Türkiye, bu yıl üçüncüsü düzenlediği Global Trainee projesi ile geleceğin yönetici adaylarını iş hayatına kazandırmaya devam ediyor.

127134 5

Daikin Türkiye En İnovatif Şirket Seçildi

DAIKIN TÜRKİYE CEO?SU HASAN ÖNDER EN İNOVATİF DAIKIN CEO?SU SEÇİLDİ. Dünyanın 160 ülkesinde faaliyet gösteren Daikin, bünyesindeki en yenilikçi şirket olarak Daikin Türkiye?yi seçti. Daikin Türkiye, Temmuz 2011?den bu yana elde ettiği başarılı sonuçlarla bu ödüle layık görüldü.

126591 5

KITARO DÜNYA TURNESİ KAPSAMINDA TÜRKİYE´YE GELİYOR

New Age ve Dünya müziğinin öncü isimlerinden Kitaro 36 kişilik dev orkestrası eşliğinde 4 Mart?ta Haliç Kongre Merkezi?nde! Japon iklimlendirme devi Daikin sponsorluğunda ilk kez İstanbul?a gelen Japon sanatçıya 36 kişilik dev bir orkestra eşlik edecek.

140066 5

AIRFEL INTEGRITY PLUS KOMBİ KULLANIM KONFORUNDA YENİ BİR ÇIĞIR AÇIYOR

Daikin üretim felfesefi (PDS) ile Türkiye?de üretilen ilk kombi ailesi Integrity?nin ikinci üyesi Airfel Integrity Plus, konfor ve tasarrufu bir arada sunuyor. Haftalık programlama özelliği ile kullanım konforunda yeni bir çığır açan Airfel Integrity Plus, istenen gün ve saatlerde kullanıcısının ihtiyacına göre çalışıyor.

137839 5

YENİ VE YENİLENEN YAŞAM ALANLARINDA ISI POMPALARINA İLGİ ARTTI

Isınırken tasarruf etmenin yolu; Daikin Altherma Çok sayıda çevreci ürün ve çözümüyle iklimlendirme alanında enerji verimliliğinin artırılması için çalışan Daikin, Eco-Label ödüllü Altherma Isı pompaları ile fark yaratıyor.

125295 5

TUZLA´DA YÜKSELEN EVORA İSTANBUL, DOĞA DOSTU AIRFEL PANEL RADYATÖRLERİ İLE ISINACAK

Soğutmadaki iddiasını Airfel markası ile ısıtmaya da taşıyan Daikin, inşaat sektörünün önde gelen firmalarının çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Evora İstanbul projesiyle Tuzla?da yepyeni bir şehir inşa eden Teknik Yapı?nın tercihi de Daikin?in ısıtma markası Airfel?den yana oldu.

142679 5

AIRFEL INTEGRITY KOMBİDE KONFOR ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRECEK

Kombide konfor anlayışı Daikin teknolojisinin son ürünü Airfel Integrity ile değişecek. Airfel?in Daikin bünyesine katılmasından sonra; tüm süreçlerinde Daikin üretim felsefesinin (PDS) kullanıldığı ilk model olan Airfel Integrity, yılın son çeyreğinde tüketici ile buluşuyor.

132749 5

Mimarlar Daikin ile hem İspanya´yı gezdi hem de iklimlendirme sistemlerini inceledi

İklimlendirme devi Daikin, çözüm ortaklarına yönelik bilgilendirme çalışmaları kapsamında, Türkiye?nin önde gelen mimarlarını İspanya?da ağırladı. Mimarlar, bu gezi sırasında Barselona mimarisinin yanı sıra iklimlendirme uygulamalarına ilişkin başarılı örnekleri inceleme fırsatı buldu.

140626 5

Daikin Türkiye´den yetkili servis hamlesi

Ülke genelinde 80 il ve 208 ilçede faaliyet gösteren 501 yetkili servisi kapsayan bir yeniden yapılandırma çalışması başlatan Daikin Türkiye, konfor anlayışı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyacak.

161939 5

Daikin Türkiye, Global Trainee projesiyle bu yıl da genç yönetici adaylarını seçti.

Daikin Global Trainee projesi ile gençlere benzersiz bir kariyer fırsatı sunan iklimlendirme devi, seçilen yönetici adaylarından ikisine bir yıl boyunca Daikin Avrupa?da, diğer ikisine de Daikin Türkiye?de hem eğitim hem de iş imkanı sunuyor.

131754 5

Daikin Türkiye cirosunu 2 yılda 2´ye katladı 162 ülke arasında büyüme şampiyonu oldu

İklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, faaliyet gösterdiği 162 ülke arasında en hızlı büyümeyi Türkiye?de kaydetti. Daikin Türkiye CEO?su Hasan Önder, 2 yıllık sürede 2 kat büyüdüklerini belirtirken, ?Bu yılı yüzde 30 büyüyerek 670 milyon lira ciro ile kapatacağız.

148882 5

DAIKIN TÜRKİYE, 6 AY GİBİ KISA BİR SÜREDE 14 BİNDEN FAZLA AĞACI KURTARDI!

Çevreci çözümleri ile dikkat çeken Daikin Türkiye, lojistik çalışmalarında yeşil dönem başlattı. 6 ay gibi kısa bir sürede 35 hektarlık orman alanının korunmasını sağlamış oldu.

124333 5

DAIKIN´DEN YAZ-KIŞ TÜKETİCİ DOSTU ZHARA KLİMA!

Hem akıllı hem de ekonomik klima Zhara, dört mevsim konfor sağlıyor. Üstün enerji tasarrufu sağlayan yeni modelleri ile kullanıcısının beğenisini toplayan Daikin, performansı ile göz dolduran Zhara serisi klimaları ürün gamına kattı.

127249 5

TÜRKİYE´NİN CANLARI DAIKIN İLE KORUMA ALTINDA!

Dünyanın lider klima üreticisi Daikin, WWF-Türkiye ile birlikte nesli tehlike altında olan canlı türlerini koruma altına alıyor. Nesli tükenmekte olan canlılara Daikin ve müşterileri yardım eli uzatıyor.

136214 5

GS DAIKIN SPONSORLUK ANLAŞMASI YENİLENDİ

Galatasaray Spor Klübü ve Daikin Türkiye, aralarındaki sponsorluk anlaşmasını yenileyerek yola birlikte devam etme kararı aldı. Sponsorluğun yenilenmesinin ardından, Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı, sezona iddialı bir başlangıç yaptığını ilan etti.

125000 5

Yeni sezonda futbol keyfi Daikin konforu ile yaşanacak

Daikin, ağustos ayında başlayacak Süper Lig maçları öncesinde Digitürk ile işbirliğine giderek futbolseverleri sevindirecek bir kampanyaya imza attı. Eylül ayı boyunca Daikin, klima alan herkese 1 yıllık Digitürk üyeliğini Lig TV Şampiyonluk Paketi veya Sinema Paketi ile birlikte hediye edecek.

131677 5

EYLÜL AYI BOYUNCA DAIKIN KLIMA ALANA DIGITURK ÜYELİĞİ 1 YIL BEDAVA!

Evde sinema keyfi Daikin konforu ile yaşanacak. Klima uzmanı Daikin, dijital yayın platform Digitürk ile işbirliğine giderek filmseverleri sevindirecek bir kampanyaya imza attı. Eylül ayı boyunca Daikin, klima alan herkese 1 yıllık Digitürk üyeliğini Lig TV Şampiyonluk Paketi ya da Sinema Paketi ile birlikte hediye edecek.

130852 5

SESSİZ SESSİZ ÇALIŞIRKEN, BAKTERİLERİ YOK EDİYOR.

Daikin´den yaprak hışırtısı kadar sessiz Çalışan yeni nesil klima ´Mira´ Sezonsal verimlilik kriterlerine uygun üstün enerji tasarrufu sağlayan yeni modelleri ile bu yaza damgasını vuran Daikin, son olarak Mira serisi klimaları tüketicinin beğenisine sundu.

124841 5

DAIKIN TÜRKİYE YENİ BAYİLERLE BÜYÜYOR!

Adana?da 5. Daikin Bayi Adnan Kahveci Bulvarı?nda hizmete girdi. Daikin Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Zeki Özen, geçen yıl Türkiye genelinde 120 olan Daikin Bayi sayısının 2013 yılı sonunda 184 adete ulaşacağını açıkladı.

124610 5

DAIKIN TÜRKİYE, YAZ SEZONUNU ADANA´DA AÇTI!

Daikin Türkiye büyüme atağını Anadolu?da sürdürüyor. İklimlendirme sektörünün Japon devi Daikin, yeni sezonun açılışını Adana?da yaparak Türkiye?deki büyüme planlarını anlattı.

136915 5

Daikin Türkiye 2014´ü beklemedi Shira Serisi Klimaları tanıttı.

Daikin Türkiye, Shira Serisi Klimalar ile sektöründe bir ilke imza attı. Türkiye´nin ´Sezonsal Verimlilik´ kriterlerine uygun ilk kliması olarak piyasaya çıkan Shira, enerji tasarrufu sağlayan akıllı özelliklerinin yanı sıra şık tasarımı ile de dikkat çekiyor.

124406 5

Airfel, İstanbul bayileri ile buluştu

Dünya iklimlendirme sektörü Daikin bünyesinde faaliyet gösteren Airfel, İstanbul´daki bayileri ile bir araya geldi. Airfel´in yeni ürünlerini tanıtıldığı toplantıda, markanın Daikin çatısı altında büyüyen hedefleri de bayiler ile paylaşıldı.

126206 5

Daikin Türkiye Hep birlikte zirveye

İklimlendirme sektörünün önde gelen şirketlerinden Daikin Türkiye, başarı ile tamamlanan 2012 yılının ardından bayilerini Beyrut´ta ağırladı. Hep birlikte zirveye sloganı ile gerçekleşen buluşmada Daikin Türkiye CEO´su Hasan Önder, hedeflere emin adımlarla ilerlediklerini vurguladı.

123069 5

Isıtmada ilk 3´ü hedefleyen Daikin Frankfurt´ta gövde gösterisi yaptı

Dünyanın en büyük ısıtma soğutma ve enerji fuarı olan ISH Frankfurt, bu yıl Daikin, Rotex ve Airfel markalarının ısıtma sektöründeki iddiasına tanık oldu. Avrupa ısıtma pazarının ilk 3 oyuncusundan biri olmayı hedefleyen Daikin, 3 markasıyla birlikte katıldığı fuarda büyük ilgi gördü.

123149 5

Airfel ´Güvenli ve Konforlu´ ısıtma anlayışını logosuna ve bayilerine taşıdı.

İklimlendirme sektöründe dünya lideri olan Dakin´in çatısı altında büyümeye devam eden Airfel, logosunu yeniledi. Güvenli ve konforlu ısıtmanın sembolü olarak Kırmızı-Beyaz renklerini ve Alev´i seçen Airfel, Türkiye çapındaki bayilerinde kapsamlı bir yenileme çalışması da başlattı.

136568 5

Daikin ´streamer´ teknolojisi temiz ve sağlıklı hava demektir!

Yaptığı uzun araştırmalar sonucunda ´streamer´ teknolojisini geliştiren Daikin, MC70L hava temizleme cihazı ile sağlıklı ve konforlu yaşam alanları sunuyor.

124826 5

DAIKIN YENİ NESİL VRV IV İLE İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNDE YENİ BİR DÖNEM BAŞLATTI

Tüm alanlarda tek bir dış üniteden ısıtma, soğutma ve havalandırma hizmeti verebilen VRV Sistemler´in mucidi Daikin, 4. nesil VRV´yi Türkiye´de tanıttı.

131986 5

´Kırmızı yelekli´ dünya şampiyonu İstanbul´a geldi.

Dünya Bilardo Şampiyonu Daniel Sanchez, bu yıl Daikin sponsorluğunda düzenlenen BilardoMax Ligi için İstanbul´a geldi. Amatör sporculara Dünya Şampiyonu Sanchez ile yarışma fırsatı veren Daikin BilardoMax´ın yarın oynanacak final maçı nefes kesecek.

121900 5

DAIKIN TÜRKİYE HEDEFLERİNİ BÜYÜTTÜ!

Daikin Türkiye yüzde 52 büyüdü 2013´te çıtayı daha da yükseltti. Isıtma ve soğutma sektörünün önde gelen kuruluşlarından Daikin Türkiye, 2012 yılında tüm hedeflerini aşarken, 2013 yılına da iddialı bir başlangıç yaptı.

127322 5

Eco-Label ödüllü Daikin Altherma, yeni ve yenilenen yapılara en verimli çözümü sunuyor

Faaliyete geçtiği günden bu yana tüm dünyada iklimlendirme teknolojilerinin gelişimine öncülük eden Daikin, Eco-Label ödüllü Altherma ısı pompası ile yeni ve yenilenmekte olan yapılara verimli, ekonomik, çevre dostu ve yüksek konforlu çözüm sunuyor.

121196 5

Avrupa İş Ödülleri gibi bir organizasyonun ana sponsorluğunu yapmaktan dolayı çok mutluyuz

Avrupa?nın en prestijli ödüllerinden olan Londra merkezli European Business Awards?ın (Avrupa İş Ödülleri), global yarışmasında Türkiye?yi temsil edecek ?Ulusal Şampiyonlar? Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı?nın katıldığı büyük bir törenle açıklandı.

120383 5

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı´nın İsim Sponsoru Daikin Türkiye Oldu!

Galatasaray Spor Kulübü ile Daikin Türkiye arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasıyla Daikin Türkiye, Galatasaray Bayan Voleybol Takımı?nın isim hakkı sponsorluğunu üstlendi.

124794 5

DAIKIN TÜRKİYE DOĞU VE GÜNEYDOĞU BÖLGELERİNDE BÜYÜME ATAĞINA GEÇTİ

Isıtma-soğutma sektörünün öncü firması Daikin Türkiye, sektördeki hızlı büyümesine paralel Doğu ve Güneydoğu´da atağa geçti. Erzurum Daikin Shop´un açılışını yapan Daikin Türkiye, hemen ardından Diyarbakır Daikin Shop´u devreye alacak.

122175 5

YENİ MEZUN OLDULAR, PASAPORTLARINI ALIP AVRUPA´DA ÇALIŞMAYA BAŞLIYORLAR

Dünyanın klima uzmanı Daikin?in uluslararası arenada sahip olduğu güç, Türkiye?nin geleceğini temsil eden gençler için benzersiz bir kariyer fırsatına dönüşüyor.

120576 5

Klima Uzmanı Daikin, ABD´nin 2. Büyüğü Goodman Global´ı Satın Aldı

Dünya klima devi Daikin?den bir dev satın alma daha... Daikin ABD?nin en büyük ikinci üreticisi olan Goodman Global?in tamamını 3.7 milyar dolara almak için anlaşmaya vardı.

120319 5

DAIKIN TÜRKİYE İLK 6 AYDA YÜZDE 65 BÜYÜDÜ!

Isıtma-soğutma sektörünün öncü firması Daikin Türkiye, yılın ilk 6 ayında cirosunu geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 65 oranında artırarak, 285 milyon TL?ye yükseltti. Sektör ortalamasının çok üzerinde büyüyerek yıllık ciro hedefinin yüzde 55?ine ilk 6 ayda ulaşan Daikin Türkiye, böyle

122583 5

JAPON DEVLERİ TÜRKİYE´DE BULUŞARAK, DAIKIN´IN GLOBAL STRATEJİLERİNİ KONUŞTU

Dünyanın en önemli Japon şirketlerinin üst düzey yöneticileri Türkiye´de bir araya geldi. Japon klima devi Daikin´in ev sahipliğinde İstanbul´da buluşan Japon devleri, bu toplantıyla Türkiye´nin potansiyeline olan inançlarını vurguladı. Japon heyet, Hendek´te bulunan Daikin üretim tesisinin bahçesine sonsuzluğu ve

120817 5

Daikin ´in Eskimo´su , Alışveriş´e Çıktı

Daikin?in Eskimo karakteri, şimdi de Erdil Yaşaroğlu çizgisiyle... 9-29 Haziran 2012 tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul Shopping Fest (ISF) kapsamında şehrin caddelerini şenlendiren dev çantalarda yerini alan Daikin, Erdil Yaşaroğlu karikatürleriyle festival ruhunu yansıtıyor.

123653 5

KLİMANIZ HASTA MI EDER, TEDAVİ Mİ?

KLİMALAR LÜKS OLMAKTAN ÇIKIP EVLERİN, İŞ YERLERİNİN, ARAÇLARIN VAZGEÇİLMEZ İHTİYAÇLARI HALİNE GELDİ. ANCAK YANLIŞ KULLANIM YÜZ FELCİ GİBİ RAHATSIZLIKLARA SEBEP OLABİLİYOR. İŞTE KLİMALAR HAKKINDA BİRKAÇ NOT?

133519 5

A SINIFI ENERJİ ETİKETLERİ TÜKETİCİYİ YANILTIYOR MU?

A sınıfı, B sınıfı gibi enerji etiketleri, enerji verimliliğini ifade etmekte yetersiz kalıyor. Bu yüzden Eco Dizayn Direktifi (ERP) uyarınca Avrupa ülkeleri, 2013 yılından itibaren ısıtma ve soğutma cihazlarının gerçek enerji verimliliğini ölçen ?Sezonsal Verimlilik?e geçiyor.

127741 5

DAIKIN YENİ ÜRÜNÜ VRV IV İLE YÜZDE 25 TASARRUF SAĞLIYOR

Dünya klima devi Daikin, 4. nesil VRV ile yine standartları belirliyor. VRV IV, sektörün öncüsü VRV çözümüne önemli yenilikler ekleyerek verimlilik adına çıtayı daha da yükseltiyor. VRV IV?ün devrim niteliğindeki yenilikleri sayesinde kullanıcılar, hem kişisel konforda yeni standartlara kavuşacak hem de yüzde 25 d

120183 5

Dev bir değişim; Sezonsal Verimlilik

DAİKİN SEZONSAL VERİMLİLİĞE LİDERLİK EDİYOR Avrupa ülkeleri 2013 yılından itibaren ısıtma ve soğutma cihazlarının gerçek enerji verimliliğini ölçen ?sezonsal verimlilik? kriterine geçiyor. Sezonsal verimlilik kriterlerine uygun olarak tasarlanan cihazlar, enerji tasarrufunun artırılması ve ekolojik ayak izinin azaltılmasına somut olarak katkı sağlayacak.

131510 5

İvana Sert Daikin Reklamında

Dünya klima uzmanı Daikin yeni reklam kampanyası ile beğeni topluyor. ?Bugün Ne Giysem? adlı programın beğenilen jürisi İvana Sert, Daikin reklamında kaprisli bir starı canlandırıyor.

131991 5

Klimayı yeniden tanımlayan Daikin´den tasarım ve fonksiyonu bir arada sunan Emura

Japon klima devi Daikin, Emura Inverter Klima modeliyle maksimum konforu, şık tasarımla buluşturuyor. 2010 iF Ürün Tasarım ödülüne layık görülen Daikin Emura, sahip olduğu teknolojiyle de farklılaşıyor.

138718 5

Yenilik, büyümeyi getirir

Thomson Reuters, Daikin Industries Ltd.´nin 2011 Yılı En İyi 100 Küresel Yenilikçi arasına girdiğini duyurdu. Daikin, yenilikçi yaklaşımları sayesinde Thomson Reuters 2011, En İyi 100 Küresel Yenilikçi arasına girmiştir.

125427 5

Yeni nesil Daikin yeniliklerine hazır olun?

Daikin, 4. nesil VRV ile yine standartları belirliyor. VRV IV, halihazırda sektörün öncüsü olan VRV çözümüne önemli yenilikler ekleyerek verimlilik adına çıtayı yükseltiyor.

134534 5

Daikin, yüksek verimli ısı pompalarında piyasa lideri.

2006´da piyasaya sunuldu ve geçtiğimiz beş yıl içinde 150.000´den fazla Daikin Altherma sistemi satıldı. Bu dönüm noktası Daikin Europe´un ısı pompası portföyünü ve ayrıca tüm Avrupa´da satış ve servis ağını geliştirme çalışmalarına odaklandığı tarihi göstermektedir.

125041 5

Yeni nesil Sky Air RZQG tüm mevsimler için optimum çözüm.

Daikin sezonsal verimliliğe giden yolu açıyor. AB´nin Enerji ile İlgili Ürünler Direktifi (ERP ya da anıldığı adıyla Eco Tasarım Direktifi), üreticilerin enerji kullanan ürünlerine entegre etmeleri gereken iyileştirilmiş enerji verimliliği gibi minimum Eco tasarım şartlarını belirtmektedir.

122758 5
Web Tasarım IDS